آژانس برندسازی زاگرس

ZAGROX Branding Agency

هدف ما برندسازی تجارت های با کیفیت در بازار رقابتی است. تمامی همکاران ما متخصصین بین المللی در زمینه برندینگ و تجارت الکترونیک اند. تیم زاگرس با مدرن ترین ابزار تبلیغاتی روند رشد کسب و کار را تضمین می‌کند.

مرکز تبلیغات اینترنتی ادز ایزان، تلاش مداوم ما در ارایه خدمات متفاوت تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است. ما در ادز ایران تمامی ابزار باکیفیت و اتومات تبلیغات را کنار هم قرار داده‌ایم تا مشتریان در همه زمینه های تبلیغات موثر داشته باشند.

پروژه های خارجی

شریک تجاری بین المللی

کمپین طراحی شده

محصول و ابزار اینترنتی

مجموعه تبلیغات یکپارچه اینترنتی ادز ایران

طراحی کمپین تبلیغاتی، مشاوره بازاریابی و راه اندازی برند شما

اهداف سازمانی

کیفیت خدمات و سرعت اجرا بهمراه آموزش تخصصی از اهداف ماست. دپارتمان تحقیق و توسعه ادز ایران در کنار متخصصان، ابزار و محصولاتی را در نظر گرفته اند که ضمن اتوماسیون، مدیریت تبلیغات را ساده می‌کند.

شرکای تجاری بین المللی

خدمات و محصولات تبلیغات ما تحت لیسانس تجاری سرویس رسان‌های پنج قاره‌اند. ضمن اجرای تبلیغات خارجی در ایران، با همکاران بین المللی خود در خاورمیانه و آمریکای شمالی و اروپا پروژه های بسیاری قرارداد شده است و شبکه تبلیغات ادز ایران در کشورهای زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

چشم انداز

برنامه ریزی و چارچوب تجارت ما به سمت جامعیت در تبلیغات اینترنتی برای مشتریان و کاربران است و همچنین در این راه با تکنولوژی روز دنیا همگام هستیم تا خدمات را با روش های مدرن، هوشمند و اتومات ارائه کنیم.

تجارت الکترونیک تخصصی

سابقه تیم ادز ایران در بازار اینترنت کمتر از زمان ورود اینترنت به این کشور نیست. تحصیلات مرتبط، شرکا و رزومه بین المللی در این زمینه نشانگر میزان تخصص ماست. آژانس تبلیغاتی تهران ما، بعنوان مشاوره تبلیغاتی برای برندسازی اینترنتی سیستم یکپارچه و هوشمند طراحی کرده است.

ADS-IRAN.com

تبلیغات ایمیلی

EMAIL-IRAN.com

تبلیغات ایمیلی با نرم افزار ایمیل مارکتینگ و ارسال انبوه نامحدود، خدمات ایمیل سرور، بانک ایمیل فعال، قالب خبرنامه رایگان، پنل ارسال ایمیل گروهی
تبلیغات شبکه اجتماعی

SOCIAL-IRAN.com

اشتراک پنل مدیریت شبکه اجتماعی، ساخت 50 پروفایل اجتماعی، اتصال و تنظیم پروفایل‌ها به پنل اصلی، تولید محتوای شبکه اجتماعی، بروزرسانی اتومات اکانت ها، گزارش تحلیلی روند رشد، پکیج تبلیغات در اینستاگرام
تبلیغات پیامکی

TEXT-IRAN.com

پنل ارسال انبوه پیامک و تلگرام تبلیغاتی، اتصال ابزار پیامک به وب سایت، سیستم پیامک سایت و تبلیغات هوشمند متنی، اتصال سیستم پیامک به فروشگاه آنلاین، بانک شماره تلفن دسته بندی شده رایگان، ارسال پیامک متنی گروهی
تبلیغات کلیکی

LINK-IRAN.com

تبلیغات بنری در سایت های پر بازدید ایرانی و خارجی و دریافت کلیک های واقعی و موثر
بازاریابی محتوایی

META-IRAN.com

آموزش بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، خدمات آنالیز وب، پنل مانیتورینگ سئو، شناسایی و تحلیل رقبا، پنل مدیریت و گزارش دهی سایت، معماری و طراحی وب سایت، جستجوی کلمات کلیدی، کاتالوگ دیجیتال، طراحی لندینگ پیج

مجری تبلیغات اینترنتی

سیاست ما این است که مدیران ارشد سازمان‌ها کنترل و مدیریت ابزار تبلیغاتی را خود بدست بگیرند، اما در صورت کمبود زمان و تخصص، اجرای تبلیغات اینترنتی را به ادز ایران بسپارید.

اتوماسیون تبلیغات

تمامی راه حل های تبلیغاتی و خدماتی اتوماتیک و قابل زمانبندی هستند. نرم افزار و پنل مدیریتی ما حرفه ای است و با گزارشات تحلیلی، شما را در همه امور تخصصی کمک می‌کند.

مشاور بازاریابی اینترنتی

تیم ادز ایران برای اجرای تبلیغات برند در شبکه تبلیغات خود برای تجارت های مختلف جلسات مشاوره برگزار می‌کند. این نشست ها برای آموزش تخصصی تبلیغات اینترنتی و اعتماد بیشتر طرفین است.

روند شروع تبلیغات با ادز ایران چگونه است؟

برای آغاز به همکاری گام هایی در نظر گرفته شده تا با بیشترین اطلاعات و ابزار تبلیغات اینترنتی هوشمند، کمپین تبلیغاتی و برندینگ را طراحی و اجرا کنیم. اطلاعات و تحقیقات نقش مهمی در بازاریابی دارند.

100%

پشتیبانی

تیم پشتیبانی و آموزش ادز ایران همکار و هم مسیر شما در اجرای کمپین است.

80%

راه حل

از بین ایده ها، بهترین راه حل‌های کاربردی بسته به راندمان و بودجه را اجرا می‌کنیم.

55%

ایده

برای شروع تمامی ایده های نوین و مدرن توسط تیم خلاق ادز ایران مطرح و بررسی می‌شود.

40%

تحقیق

پس از تایید کیفیت خدمات مشتریان و تکمیل بررسی بازار هدف، تبلیغات و برندیبگ را آغاز می‌کنیم.

پادکست و کاتالوگ دیجیتال ادز ایران

برای شنیدن پادکست، دانلود PDF و راهنمایی و آگاهی بیشتر اطلاعات خدمات ما کلیک کنید.

مشتری های اخیر

شما می‌توانید آخرین مشتریان ادز ایران را با برخی جزییات از پروژهای اجرا شده مشاهده بفرمایید.

فروشگاه ادز ایران

...

برای مشاهده خدمات دیجیتال مارکتینگ و محصولات تبلیغات اینترنتی ما همراه با توضیحات کامل در فروشگاه آنلاین کلیک کنید.
Online Shop

آموزش و پشتیبانی

...

با کلیک بر روی لینک زیر شما می‌توانید با دپارتمان پشتیبانی وآموزش ارتباط بگیرید. همچنین بخش ارسال سئوالات و سئوالات متداول را مشاهده کنید.
Support

دفتر تهران::  88686178