تبلیغات ایمیلی با نرم افزار ایمیل مارکتینگ و ارسال انبوه نامحدود

مرکز تبلیغات ایمیلی ایران جدیدترین و ارزانترین روش تبلیغات روز با ارسال هدفمند و مطمئن به اینباکس بهمراه پنل مدیریت و گزارش کامل ارسال ها

EMAIL-IRAN.com

آیا میدانید که ایمیل مارکتینگ ارزان ترین و سریع ترین روش تبلیغات روز جهان است! و بیش از 3 میلیارد نفر در دنیا ایمیل دارند و تعداد کاربران ایمیل ایرانی بیش از 50 میلیون نفر است؟ ما در آژانس تبلیغات اینترنتی ادز ایران به شما خدمات استاندارد تبلیغات ایمیلی را ارائه می کنیم.

ارسال به بانک ایمیل رایگان

آیا می خواهید خبرنامه تبلیغاتی خود را به بانک ایمیل مشاغل ایرانی و خارجی بر اساس مشاغل و منطقه بدون استفاده مستقیم از ابزار و پنل ارسال ایمیل کنید؟ اینجا را کلیک کنید!

نرم افزار ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان

آیا میخواهید در پنل و سایت مستقل خود شروع به ارسال رایگان و مدیریت بازاریابی ایمیلی هدفمند کنید؟ امکانات نرم افزار ایمیل مارکتینگ را مطالعه کنید!

پنل مدیریت ایمیل

همه ایمیل های خروجی سیستم خود را مانیتور کنید و با کمک سرور ایمیل خارجی منابع ارتباطی خود را با بالاترین کارایی مدیریت کنید.
Email Target

انتخاب بازار هدف

بازاریابی ایمیلی نیز مانند سایر راهکارهای تبلیغاتی نیازمند انتخاب بازار هدف است. از بین بانک ایمیل های ایرانی و خارجی به تفکیک دسته مورد نظر را درخواست کنید. بهترین بازار هدف برای ایمیل ها کاربران فعال می باشد که ضریب باز کردن ایمیل را بالا می برد.
Template Graphic

طراحی قالب استاندارد ایمیل

بخش مهم ارسال موفق را خلاقانه و استاندارد بسازید. طراحی ایمیل های جدید ابتدا می بایست برای نمایش در موبایل و تبلت هماهنگ شده با طراحی ریسپانسیو باشد. تگ های استاندارد ایمیل در آن وجود داشته باشد. لینک و متن مرتبط باشد. قالب رایگان خبرنامه ایمیلی را نیز می توانید به آسانی دانلود و بر اساس سلیقه نصب و تغییر دهید.
Spam Test

تست اسپم و رتبه ایمیل

قبل از هر ارسالی از سایت های معتبر رتبه اسپم را بپرسید! و موارد اشاره شده را تصحیح کنید تا با اطمینان ايميل بدون اسپم خود را به اینباکس بفرستید. این امکان به رایگان در بخش نرم افزار قبل از هر شروع عملیات ارسال برای تشخیص میزان استاندارد بودن ایمیل شما لحاظ شده است.
Send Process

عملیات ارسال صحیح

ایمیل ها را با فاصله زمانبندی مناسب شروع به ارسال کنید. یک جدول زمانی برای ارسال انبوه انتخاب کنید و در ارسال ها عجله نداشته باشید، زیرا این حفظ کمیت برای کیفیت تبلیغات شما بسیار اثرگذار است. اینترنت برای همه ایمیل های ارسالی از یک دامنه همیشه محدودیت دارد. با استفاده از نرم افزار و یا ارسال انبوه ما شما دسترسی کامل برای انتخاب زمان ارسال بصورت هوشمند خواهید داشت.
Email Report

دریافت گزارش ارسال

شما در پایان ارسال کمپین های تبلیغاتی می بایست پس از نوبت های 72 ساعت، یک هفته و یک ماه بعد از سیستم ارسالات خود گزارش کامل درباره ارسال موفق، باز شده، کلیک شده و یا بازگشت خورده را دریافت و تحلیل کنید تا در کمپین ایمیل بعدی خود با عملکرد بهتری حاضر شوید.

پادکست خدمات تبلیغات ایمیلی

با کلیک بر روی مدیا پلیر زیر شما میتوانید با امکانات اصلی تبلیغات ایمیلی ایران آشنا شوید.

قالب رایگان ایمیل

مشتری شرکتی فعال

میلیون بانک ایمیل فعال

میلیون ایمیل ارسالی

آمار ترافیکی ایمیل ایران

آمار عددی گزارشات سیستم ایمیل مارکتینگ ما در مدت زمان یک سال گذشته تا ابتدای 2016

کاتالوگ کامل تبلیغات ایمیلی

دانلود رایگان راهنمای ارسال ایمیل انبوه با اطلاعات کامل برای شروع بازاریابی
بهمراه جزئیات اتصال سیستم سایت به سرور.

امکانات سیستم تبلیغات ایمیلی

نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما تحت لیسانس تجاری جهانی بر روی سرور های قدرتمند ایمیل خدمات رسانی می کند.

طراحی خبرنامه

Free Newsletter Design

طراحی رایگان قالب خبرنامه استاندارد برای استفاده در پنل ایمیل مارکتینگ با قابلیت ویرایش مجدد نامحدود قالب و ارسال موفق ایمیل تبلیغاتی به اینباکس. قالب رایگان خبرنامه

بانک ایمیل

Email Archive Database

ما مجموعه ای از ایمیل های فعال ایران و کشورهای خاورمیانه را برای ارسال تبلیغات گروهی آماده کرده ایم و در نوع خود بزرگترین بانک ایمیل رایگان محسوب می شود.

گارانتی ارسال

Email inbox delivery

تمامی ارسال ایمیل ها از نرم افزار یا پنل ایمیل مارکتینگ ویا ارسال ایمیل گروهی شامل گارانتی ارسال موفق به اینباکس بدون اسپم می باشند.

لیسانس تجاری

World Business License

کلیه خدمات تجاری مجموعه ادز ایران در قالب قرارداد های همکاری با شرکت های بین المللی و یا دریافت حق امتیاز انحصاری با لیسانس های تجاری معتبر ارائه می شوند.

سرور ارسال ایمیل

Powerfull Servers

مهمترین فاکتور نرم افزار ایمیل مارکتینگ سخت افزار و کیفیت سرویس رسانی است که سرور ارسال ایمیل قدرتمند ما خیال شما را در خدمات رسانی بازاریابی ایمیلی راحت میکند.

پشتیبانی ساعتی

Support Dashboard

شما پس از اولین خرید، دسترسی کامل به پنل پشتیبانی مشتریان خواهید داشت و می توانید سئوالات و درخواستهای خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

بانک ایمیل های معتبر و فعال ایرانی و خارجی

با امکان خرید و استفاده از لیست های طبقه بندی شده برای ارسال رایگان ایمیل های تبلیغاتی تجاری

کشورهای حاضر در بانک ایمیل ما: ایران 12 میلیون / ترکیه 4 میلیون / آذربایجان 1 میلیون / کویت 500 هزار / امارات 450 هزار / قطر 180 هزار / عربستان 700 هزار / بحرین 60 هزار / عمان 40 هزار / اردن 300 هزار / سوریه 200 هزار / مصر 300 هزار / فلسطین 100 هزار / لبنان 120 هزار / عراق 50 هزار / لیبی 40 هزار / یمن 30 هزار / سودان 30 هزار
برای مشتریانی که قصد ارسال انبوه ایمیل گروهی را دارند شبکه ایمیل ایران بانک ایمیل های معتبر و فعال را در طی سال های گذشته جمع آوری نموده است. بانک ایمیل رایگان است و بر دو اساس ایمیل های ایرانی و خارجی دسته بندی شده است که تجارت ها و افراد می توانند با توجه به بازار هدف خود از آنها برای درخواست ارسال انبوه استفاده و به سرور ارسال ایمیل اضافه کنند. توجه داشته باشید که بانک ایمیل های ایرانی بر اساس مشاغل تا حدود زیادی طبقه بندی شده است و استفاده از این بانک تنها برای سفارش ارسال انبوه می باشد و مشتریان نرم افزار بصورت اتومات ماهیانه بر اساس تعداد ارسالی، ایمیل جدید دریافت می کنند که در پنل بارگذاری میگردد.
ایمیل ایران به هیچ عنوان بانک ایمیل مشاغل خود را به فروش نمی‌رساند زیرا این بانک ها ابزار کار تبلیغاتی ما می‌باشد و متاسفانه در گذشته برخی همکاران سعی در سوء استفاده از این بانک را داشته اند.

بانک ایمیل های خاورمیانه

تجارت هایی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به کشورهای همسایه در خاورمیانه با هدف معرفی محصول و خدمات را دارند می توانند درخواست خود را ثبت کرده و یا برای مشاوره کمپین تبلیغاتی با ما تماس بگیرند.

Bulk Email Marketing

درباره خدمات حرفه ای ما برای ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی هدفمند به ایران و سایر کشور های جهان

ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی

آیا می خواهید ایمیل های خود را به بانک مشاغل خاصی در ایران ارسال کنید؟ آیا علاقمند به معرفی تجارت و محصول خود در کشورهای دیگر هستید؟ اگر تمایل دارید ایمیل های تبلیغاتی شما در سریعترین زمان به بانک ایمیل های ایرانی و خارجی ارسال گردد می توانید با سفارش تعداد ارسال و بانک مورد نظر خود از بین 27 میلیون ایمیل دسته بندی شده ما بر اساس نرخ تعرفه سفارش خود را ثبت کنید و بدون نیاز به نرم افزار بازار جدید خود را بازاریابی ایمیلی کنید. ما متخصص ایمیل مارکتینگ هستیم و بهترین مشاوره تبلیغاتی را از ما بخواهید.

انتخاب تعداد ارسال

در گام اول بر اساس ردیف بودجه خود برای تبلیغات ایمیلی شما باید تعداد ارسال ایمیل در کمپین خود را لحاظ و محاسبه نمایید، سپس اقدام به سفارش نمایید.

طراحی خبرنامه استاندارد

در گام دوم اطلاعات خود را در قالب فایل ورد بهمراه تصاویر دلخواه در تیکت جدید ضمیمه و ارسال کنید تا طراحان ما یک خبرنامه استاندارد برای شما آماده کنند.

ارسال و گزارش

در گام سوم ایمیل ها بر اساس جدول زمانی مشخص شده ارسال می گردند، بعد از چند روز و هفته گزارشهای متفاوت از کمپین بازاریابی ایمیل برای شما تهیه می شود.

پنل ایمیل مارکتینگ رایگان میلزیلا

ابزار حرفه ای تبلیغات ایمیلی ادز ایران با امکانات بسیار مدرن و استاندارد ایمیل و تعداد نامحدود مخاطب

شما می تواننید برای ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه از پنل حرفه ای ایمیل مارکتینگ میلزیلا بصورت رایگان استفاده کنید و با ارسال آدرس ایمیل و نام خود، دموی پنل را امتحان کنید و پس از تست آن تا 72 ساعت بعد شارژ مورد نظر خود را خریداری کنید و اشتراک سالانه پنل رایگان بهمراه 5000 ایمیل هدیه را دریافت کنید.

از پنل رایگان ایمیل مارکتینگ میلزیلا نهایت استفاده را ببرید

با تعرفه هر ارسال ایمیل 2-4 تومان!

تعرفه ارسال ایمیل انبوه گروهی

سفارش تبلیغات ایمیلی به بانک هدف ایرانی و خارجی بصورت انبوه و ارزان

برای مشاهده تعرفه ارسال انبوه ایمیل، پس از مطالعه این مطلب، تصویر مقابل را کلیک کنید.

  • بعلت محدودیت پذیرش اینترنت برای ارسال ایمیل انبوه ، ایمیل های بیش از پانصد هزار در فواصل زمانی بیش از یک روز ارسال میشود.
  • پس از پایان ارسال ها گزارش نهایی در فواصل زمانی یک هفته یا دو هفته از تعداد ایمیل های باز و کلیک شده به مشتری تحویل می گردد.
  • طراحی خبرنامه رایگان می باشد و ارائه مطالب برای طراحی اولین ایمیل تبلیغاتی و مسئولیت مطالب بر عهده مشتری می باشد.
  • ایمیل ها قبل از ارسال می بایست از طرف مشتری بصورت نمونه بررسی شده و مورد تایید الکترونیکی با ایمیل قرار بگیرد.
  • گارانتی عدم اسپم شدن برای تمامی ارسال ها وجود دارد و در گزارش پایانی تعداد نهایی مشخص و مبلغ محاسبه شده بازگشت و یا به اندازه اعتبار ایمیل ارسال می شود.

نرم افزار ایمیل مارکتینگ

آیا بدنبال یک نرم افزار خوب ایمیل مارکتینگ با ارسال رایگان و نامحدود و تحت مدیریت و مالکیت کامل خود می گردید؟

+ ارسال هوشمند 50 ایمیل رایگان هر 15 دقیقه
+ ارسال ایمیل انبوه رایگان با نرم افزار تحت اینترنت
+ هر ساعت 200 ایمیل رایگان بفرستید
+ بدون نیاز به رجوع روزنه با ارسال هوشمند
+ تست اسپم برای اطمینان از ارسال به اینباکس
+ ورود نامحدود بانک ایمیل در لیست های متنوع
+ طراحی ایمیل با انتخاب از بین قالب های آماده
+ با وب سایت رایگان مدیریت محتوای جوملا
+ برای آموزش ارسال ایمیل گروهی کلیک کنید

نرم افزار ارسال ایمیل رایگان انبوه

نرم افزار ایمیل مارکتینگ ما تحت لیسانس تجاری جهانی بر روی سرور های قدرتمند ایمیل خدمات رسانی می کند.

لیسانس اورجینال

کلیه نرم افزارهای نصبی روی پنل اختصاصی مشتریان دارای لیسانس تجاری معتبر از کمپانی برنامه نویس می باشد و دارای آپدیت و پشتیبانی های آتی رایگان هستند.

ارسال ایمیل انبوه رایگان

ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان است و هیچ هزینه ای بابت ارسال ها از شما دریافت نمی شود. شما میهمان سرور های قدرتمند ما برای ایمیل مارکتینگ هستید.

بدون اسپم ایمیل

نرم افزار متصل به سایت تست اسپم میباشد و در لحظه قبل از شروع پروسه ارسال رتبه اسپم شما را اعلام میکند و موارد رتبه منفی را به شما نمایش می دهد.

زمان بندی پنل ارسال ایمیل

در بخش تنظیمات ارسال در نرم افزار قابلیت تعریف ساعت و تاریخ شروع و پایان کمپین ها و همچنین تعداد ارسال در دقیقه یا ساعت قابل تغییر می باشد و نیاز به حضور بعدی ندارید.

پنل مدیریت

پنل نرم افزار شامل امکانات سطح دسترسی مختلف و قابل تعریف برای مدیران و کارمندان است. این پنل مدیریت کامل و اختصاصی را به شما می بخشد و پنل اشتراکی نمی باشد.

گزارش ارسال

در محیط نرم افزار پس از اجرای هر کمپین می توانید گزارش های کاملی را از ایمیل های ارسالی، باز شده، کلیک شده و برگشت خورده در قالب جداول و چارت ها مشاهده کنید.

سایت مدرن رایگان

همراه با نرم افزار برای کارکرد استاندارد یک سایت بسیار زیبا و مدرن بر پایه آخرین نسخه جوملا 3 بصورت فارسی و انگلیسی با پنل دسترسی از سایت تحویل میشود.

قالب رایگان خبرنامه

نرم افزار دارای قالب خبرنامه پیش فرض برای طراحی آسان با ابزار مدرن است و همچنین میتواند قالب های دریافتی شما از اینترنت را وارد کرده و بصورت آماده ویرایش اضافه کند.

ارسال ایمیل نامحدود

برخلاف تمامی سرویس رسانان ایمیل ایرانی و خارجی ما برای وارد کردن تعداد مخاطبین در نرم افزار هیچگونه محدودیتی نداریم، که با ابزار ایمپورت به آسانی قابل انجام است.

ارسال ایمیل انبوه

اگر قصد ارسال بیش از سقف موجود و بیشتر را دارید نرم افزار قابلیت اتصال به سرورهای انبوه ما را بر اساس میزان اعتبار مالی برای ارسال ایمیل در اختیار شما قرار می دهد.

سرور قدرتمند

بهمراه هر نرم افزار شما 5 گیگابایت فضای میزبانی با آخرین پنل سرور CPanel از زاگرس دریافت می کنید تا فایل ها، سایت، ایمیل ها، تصاویر و خبرنامه های شما را میزبانی کند.

تنظیمات شبکه

متخصین سرور ایمیل مارکتینگ ما در زمان آماده سازی سیستم برای تحویل، عملیات های پیشرفته و متفاوتی را تحت شبکه و برای معتبرسازی سایت و ارسال شما انجام می دهند.

مشتریان ایمیل ایران

مشاهده برخی از مشتریان سیستم مدیریت تبلیغات ایمیلی ما در مرکز ادز ایران

مقایسه با همکاران بازار

نام سرویس
Email-iran.com
Karzar.ir
Mailerlite.ir
Mailchi.in
Mailerlite.ir
Email-iran.com
تعداد مخاطب
نامحدود
100.000
80.000
50.000
200.000
نامحدود
ارسال ماهیانه
75.000
محدود
نامحدود
50.000
1.200.000
1.200.000
قیمت ماهیانه
14$
140$
160$
58$
400$
200$
ارسال سالیانه
900.000
محدود
نامحدود
600.000
14.000.000
14.000.000
قیمت سالیانه
170$
1680$
1920$
700$
4800$
2400$
با مرور سایت های مرتبط دیگر متوجه این موضوع شده اید که نوع خدمات ایمیل مارکتینگ با یکدیگر تفاوت هایی دارند که شما را در انتخاب نهایی مردد می کند. ما پیشنهاد می کنیم با مطالعه و بررسی این جدول نگاه کاملی به انواع خدمات ایمیل مارکتینگ داشته باشید.

همانطور که در جدول روبرو مشاهده می‌کنید، سرویس رسان های حاضر در بازار همگی دارای محدودیت در تعداد مخاطبین هستند، تنها سرویسی که این محدودیت را شامل نمی شود، ایمیل ایران است. همچنین برای مثال هزینه ارسال تعداد یک میلیون و دویست هزار ایمیل در میلرلایت با محدودیت 200 هزارمخاطب مبلغ ماهیانه 400 دلار محاسبه می‌گردد که در مقایسه با ایمیل ایران با وجود عدم محدودیت تعداد مخاطبین همچنین دارای هزینه دو برابری می‌باشد.

تمامی خدمات ادز ایران با جزئیات و بصورت شفاف به شما عرضه می گردند تا شما بهترین انتخاب را در مقایسه های خود داشته باشید، زیرا هدف ما در این مجموعه رشد تجارت شماست و نه تنها عواید مالی از فروش لحظه ای و عدم پشتیبانی های بعدی.

خرید نرم افزار ایمیل مارکتینگ

سفارش سیستم کامل تبلیغات ایمیلی ادز ایران

شامل: نرم افزار ایمیل مارکتینگ + لیسانس تجاری + سایت جوملا + قالب + بانک ایمیل رایگان + اسپم تست + طراحی خبرنامه + آموزش ریموت + ارسال رایگان ایمیل + آموزش ارسال ایمیل گروهی

آموزش ارسال ایمیل گروهی

در این بخش گام های ایمیل مارکتینگ را برای شما بصورت متنی و تصویری آموزش می دهیم که با بهترین راهکار ها و ابزار رایگان ارسال ایمیل تبلیغاتی آشنا شوید و یا رایگان دانلود کنید.

آموزش ایمیل | Read Articles

سئوال و جواب

آیا درباره ایمیل و روش های تبلیغاتی سئوال دارید؟ اگر با توضیحات این صفحه جواب خود را پیدا نکرده اید میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر در بخش اختصاصی سئوالات بدنبال جواب مرتبط بگردید.

مرور سئوالات | Browse FAQ

ارسال سئوالات

سئوال خود را از کارشناسان ما بپرسید. با کیک روی دکمه زیر بخش ایمیل را از لیست انتخاب نموده و سپس دپارتمان مرتبط مانند مالی یا فنی را کلیک کنید و متن درخواست خود را با جزئیات بنویسید.

تیکت جدید | New Ticket

دفتر تهران::  88686178