پادکست آموزشی Podcast

بشنوید اگر وقت کافی برای مطالعه خدمات متنوع ما در ادز ایران را ندارید. این پادکست های آموزشی تبلیغات، اطلاعات کاملی به شما میدهند.

درباره ایمیل ایران بشوید | پادکست شنیداری

آیا میدانید که ایمیل مارکتینگ ارزان ترین و سریع ترین روش تبلیغات روز جهان است! و بیش از 5 میلیارد نفر در دنیا ایمیل دارند و تعداد کاربران ایمیل ایرانی بیش از 50 میلیون نفر است؟ ما در آژانس تبلیغات اینترنتی ادز ایران به شما خدمات استاندارد تبلیغات با ایمیل را ارائه می کنیم. آیا می خواهید خبرنامه تبلیغاتی خود را به بانک ایمیل مشاغل ایرانی و خارجی بر اساس مشاغل و منطقه بدون استفاده مستقیم از ابزار و پنل ارسال ایمیل کنید؟ آیا میخواهید در پنل و سایت مستقل خود شروع به ارسال رایگان و مدیریت بازاریابی ایمیلی هدفمند کنید؟ آیا برای ارسال ایمیل تبلیغاتی پنل مدیریت اختصاصی می خواهید؟!

تکست مارکتینگ / آموزش شنیداری تبلیغات پیامکی متنی هوشمند

اتصال به ابزار کامپوننتی، اتصال به فرم های سایت، اتصال به API اختصاصی، اتصال به بانک اطلاعاتی، اتصال به یک اپلیکیشن، اتصال به فروشگاه آنلاین، اتصال به امنیت حرفه ای، تعامل هوشمند باکاربران، تعریف نحوه ارسال پیام از امکانات پنل وب سایت ما است. تکست ایران امکان ارسال پیامک به تلگرام را به صورت لحظه‌ای بر روی سامانه کاملا حرفه ای و با درج نام و لوگوی شما فراهم کرده است. افزایش فالوور تلگرام و تبلیغ در کانال تلگرام هم از دیگر خدمات ما در این بخش است. آیا برای مشتریان خود پیامک خدماتی ارسال می کنید؟

پادکست معرفی تبلیغات شبکه اجتماعی و پنل مدیریت

پنل مدیریت شبکه های اجتماعی سوشیال ایران، شما را در روند رشد و کیفیت برند با ساده ترین ابزار چند منظوره و اختصاصی یاری می‌رساند. ما برند و اطلاعات سازمان شما را در حداکثر 50 شبکه اجتماعی ثبت می‌کنیم و با این پنل شما می‌توانید همه پروفایل های خود را مدیریت کنید. مطمئن باشید که پست های متعدد شما در شبکه های اجتماعی مختلف به دفعات بصورت تصادفی مورد مشاهده کاربران مختلف قرار می‌گیرید. اعضای آن شبکه ها با توجه به سلیقه و جذابیت، مطلب شما را می‌خوانند و یا حتی کلیک می کنند. کلیک های جدید برابر با مشتریان جدید و افزایش محبوبیت اجتماعی، این تمام چیزیست که شما برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی بدنبال‌اش هستید. فراموش نکنیم که ایجاد و انتشار منظم مطالب متنوع بهترین راهکار برای مورد توجه قرارگرفتن در شبکه های اجتماعی توسط مخاطبین و جستجوگرها است.بسته تبلیغات در اینستاگرام را مشاهده کنید.

متا ایران برای سئوسازی و مانیتور بازار را بشوید.

آیا برای سایت خود محتوای جدید تولید و بروزرسانی می کنید؟ کلمات کلیدی انتخاب شده شما چه رتبه ای در لست موتور جستجوها یا گوگل دارند؟ برند و تجارت الکترونیک چه برتری نسبت به رقبای خود دارد؟ یا جایگاه شما در بازار هدفتان چگونه است؟ آیا با مفهوم سئو سازی یا بهینه سازی سایت آشنایی کامل  دارید؟ پادکست متا ایران شما را در نحوه ی تولید محتوا ، تحقیق کلمات کلیدی و شناسایی بازار و رقبا کمک میکند.

دفتر تهران::  88686178